Numri i njoftimit: 67738
Postuar në: 01.12.2017, 15:55

Shitet truall

130.000 € i diskutueshëm
Sipërfaqja:
515
Lloj i tokës:
Ndërtimore

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet truall ne lagjen 15 tetori te Fierit , dispnon hipoteke te rregullt dhe nje sip prej 515m2 plus 50m2 banes . cmimi i diskutueshem .