Numri i njoftimit: 66689
Postuar në: 19.11.2017, 21:01
1 / 3

Traktor IMT (ferguson)

3.000 € i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


60 kuaj fuqi, ne gjendje shum te mire dhe me gjith dekumentat e rregullta. Shitet per arsye mosperdorimi per shkak se jetoj ne emigracion.