Numri i njoftimit: 66675
Postuar në: 21.03.2018, 13:03
1 / 2

SHITET OKAZION!!!!

3.000.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Ndërtimi i Ri

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet ndertesa me siperfaqje 1875 m2, nga ku 900 m2 eshte ndertesa 2 kateshe. E disponueshme per lokal, kazino, hotel etj. Themelet mbajne deri ne 5 kat, ndertesa ndodhet anes rruges kryesore te Beratit. toka dhe ndertesa jane te pajisura me te gjithe dokumentacionet e nevojshme. CMIMI 3000000 LEKE I DISKUTUESHEM!!!