Numri i njoftimit: 66674
Postuar në: 16.11.2017, 14:17
1 / 2

OKAZION!!!

3.000.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Ndërtimi i Ri

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet ndertesa me siperfaqja 1875m2, nga ku, 900m2 eshte ndertesa 2 kateshe. E disponueshme per lokal, kazino ose hotel. Themelet mbajne deri ne 5 kate. Ndertesa ndodhet anes rruges kryesore te Beratit, eshte e pajisur me leje ndertimi dhe te gjitha dokumentacionet e nevojshme. Cmimi i diskutueshem!