Numri i njoftimit: 65601
Postuar në: 06.11.2017, 00:01

Apartament 1+1 me hipoteke

23.000 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


shtepia eshte ne gjendje shume te mire