Numri i njoftimit: 65551
Postuar në: 25.10.2017, 19:54
1 / 2

SHITET SHTEPI BANIMI NE FIER .

10.000.000 Lekë i diskutueshëm
Numri i dhomave:
7
Sipërfaqja:
200
Numri i kateve:
2
Ngrohja:
Qendrore
Sipërfaqja e oborrit:
30

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


SHITET SHTEPI BANIMI NE FIER. SHTEPIA ESHTE DY KATESHE DHE ME HAPESIRA TE GJELBERUARA . E PERSHTATSHME DHE PER DY FAMILJE . LAGJA "SHEQ I VOGEL" FIER

 PETRIT VUKAJ