Numri i njoftimit: 65549
Postuar në: 25.10.2017, 13:23
1 / 1

Palm ne shitje

48.000 Lekë

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Kopsht, Bimë / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet nje Palm shume e mire ne Elbasan me nje cmim te arsyeshem