Numri i njoftimit: 65429
Postuar në: 20.12.2017, 16:02
1 / 8

Nissan navara 2007 nafte

15.000 € i diskutueshëm
Marka:
Nissan
Modeli:
Navara
Viti:
2007
Karburanti::
Naftë
Kilometra::
170000
Transmetuesi:
Manuale
Tipi:
Foristradë - SUV
Ngjyra:
gri
Regjistrimi:
i Shqipërisë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Makina sapo ka erdhur nga gjermania dhe sapo targuar,ne gjendje shume te mire pune mekanike dhe xhenerike,teper komode dhe e rehatshme,klima automatike,xhama elektrike,mbyllje qendrore,goma te reja,baxho elektrike,sallon lekure,kilometra origjinale me liber servisi,motor 2,5 turobo,per shume detaje fotot flasin vete,
Nr kontakti:0693540750
15000 euro I diskutueshem