Numri i njoftimit: 65404
Postuar në: 20.09.2017, 23:34
1 / 6

Mercedez benz evo

6.300 € i diskutueshëm
Marka:
Mercedes-Benz
Modeli:
C 220
Viti:
2005
Karburanti::
Naftë
Kilometra::
200000
Transmetuesi:
Manuale
Tipi:
Hatchback
Ngjyra:
e zezë
Regjistrimi:
i Shqipërisë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes mercedez benz c klas avangart sport editjon makina esh full opsion dhe shum e mbajtur goma te reja 100 per 100 bateri te re 2 vjet garanci si dhe vaj filtra jan ber te gjitha shrbimet te benci makina ka 1 muaj qe ka ardhur per me tepr tele 0675762911