Numri i njoftimit: 65398
Postuar në: 19.09.2017, 17:31
1 / 8

Benz c clas 220 2001

3.500 € i diskutueshëm
Marka:
Mercedes-Benz
Modeli:
220
Viti:
2001
Karburanti::
Naftë
Kilometra::
170000
Transmetuesi:
Manuale
Tipi:
Kupe / Sportive
Ngjyra:
blu
Regjistrimi:
i Shqipërisë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Benz c clas 220 , model 203 i 2001
me 2 porta , 6 marshe
Ne gjendje shum te mir , sherbime te sapokryera , vaj filtra te sapo ndruara , goma te reja , i perdorur vetem 5 muaj ne shqiperi nga nje femer .
Me dokumenta te rregullta deri ne shtator 2018 .
Makina esht ne gjendje shum te mir dhe gati per prove !!