Numri i njoftimit: 64343
Postuar në: 29.08.2017, 21:04
1 / 5

Shitet shtepi

2.300.000 €
Numri i dhomave:
1
Sipërfaqja:
65
Numri i kateve:
3
Ngrohja:
Nuk ka
Sipërfaqja e oborrit:
0000

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet shtepi e re ne lushnje eshte ne Lagjja Xhevdet Neprevishta kemi banuar vetem nje vit,,ka kuzhin sallon bashke dhome gjumi banjo dhe dy ballkone,,eshte ne katin e tret gjysem e mobiluar per me shum informacion ne tlf ose me email