Numri i njoftimit: 64324
Postuar në: 29.09.2017, 17:14
1 / 12

Shes makineri druri dhe alumini

10 € i diskutueshëm

Kategoria Dyqane, Tregti / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Makineri druri dhe alumini ne gjendje shume te mire pune,vegla dore,pajisje te ndryshe,cmime te arsyeshme dhe te diskutueshem,
Nr kontakti:0696858563