Numri i njoftimit: 64323
Postuar në: 29.09.2017, 17:15
1 / 12

Shes makineri per punim druri dhe alumini

10 € i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Makineri industriale

Lloji i njoftimit: Shitet


Makineri druri dhe alumini ne gjendje shume te mire pune,vegla dore,pajisje te ndryshe,cmime te arsyeshme dhe te diskutueshem,
Nr kontakti:0696858563