Numri i njoftimit: 64312
Postuar në: 20.11.2021, 20:28
1 / 5

Shitet shtepi private prane komisiaratit te policise

78.000 € i diskutueshëm
Numri i dhomave:
5
Sipërfaqja:
350
Numri i kateve:
2
Ngrohja:
Me dru
Sipërfaqja e oborrit:
30

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Shtepi me dy kate.Shtepia perbehet nga 350m gjithesej qe ndahet ne oborri 30 m shtepia 80m secili kat dhe pjesa tjeter eshte bashte prapa shtepise.