Numri i njoftimit: 64294
Postuar në: 07.08.2017, 16:48
1 / 11

Ne Qender te Korces Vile 3 kateshe

8.000.000 Lekë i pa diskutueshëm
Numri i dhomave:
3
Sipërfaqja:
210
Numri i kateve:
3
Ngrohja:
Me dru
Sipërfaqja e oborrit:
nuk ka

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Eshte ndertes e re e 2010 perfunduar, me dopjo tull ferizol ne midis dur alumin dopjo dritatet, shkallet me parket plus papafingo. Muret lartesi ne cdo kate jan 3.20. Me gjith firmat e inxhinjerve qe kan punuar nga ministria dhe me certifikat pronesie e gjitha domumenta ne rregull. Jan 3 dhoma gjumi te medha, nje sallon guzhine, nje sallon tjeter ne kat te dyte, nje banjo e medha e nje e vogel. Kam e vidjo komplet te shpis. Eshte prona ime. Me kontaktoni 0697520594. Cmimi eshte 80 miljon leke.