Numri i njoftimit: 64284
Postuar në: 04.08.2017, 13:15
1 / 2

Shes fustan nuse

200 € i diskutueshëm
Lloji i veshjes:
Fustane
Madhësi:
XL
Ngjyra:
e bardhë

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes fustan nuse i erdhur nga Amerika.