Numri i njoftimit: 64283
Postuar në: 20.11.2021, 20:29
1 / 2

Shes fustan nuse

50 € i diskutueshëm
Lloji i veshjes:
Fustane
Madhësi:
M
Ngjyra:
e bardhë

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes fustan nuse i erdhur nga Amerika.