Numri i njoftimit: 6292
Postuar në: 02.01.2014, 22:11

Opel corsa 1.2

I negociueshëm
Marka:
Opel
Modeli:
Corsa
Viti:
1999
Karburanti::
Benzinë
Transmetuesi:
Manuale
Tipi:
Të tjera
Ngjyra:
e zezë
Regjistrimi:
i Shqipërisë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Opel Corsa 1.2 Benzine viti 1999 me 2 airbag , me kondicioner dhe ne gjendje te mire pune. Shitet per arsye ekonomike.