Numri i njoftimit: 62244
Postuar në: 24.07.2017, 06:07

Dhoma me qera për pushime

25 € i diskutueshëm

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Dhomat

Lloji i njoftimit: Me qira


Dhoma plazhi në Piqeras të Sarandës, mes gjelbërimit me pamje panoramike nga deti, Në plazhin e bukur të Bunecit, një det i pastër dhe i virgjër, mes portokalleve dhe ullinjëve. jepen me qera për pushues, dhoma në kushte normale,me krevate çifte dhe për fëmij në mes pstërtis, me banjo, guzhin për gatim,verand dhe obor në dispozicionin tuaj.me ujë dhe drita 24 orë.Ta ka ënda të pushosh në mes të qetësis.