Numri i njoftimit: 62243
Postuar në: 23.07.2017, 23:58
1 / 1

Shitet Shqiponje

1.000 € i pa diskutueshëm

Kategoria Të ndryshme

Lloji i njoftimit: Shitet


Shqiponja esht kapur ne folene e saj gjate kohes qe ka qene zog i vogel ...
Pas kesaj ajo u rrit me nje kujdesje te veqant dhe arriti te pajtohet edhe me njeriun. Te interesuarit te na kontaktojn...