Numri i njoftimit: 62204
Postuar në: 17.07.2017, 09:10
1 / 6

vv Passat 1.9 TDI

2.200 €
Marka:
VW Volkswagen
Modeli:
Passat
Viti:
1999
Karburanti::
Naftë
Kilometra::
200000
Transmetuesi:
Manuale
Tipi:
Portobagazh
Ngjyra:
e zezë
Regjistrimi:
i Shqipërisë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Makina esht ne gjendje shum te mir motorike dhe xhenerike , sherbime te kryera !
Dokumenta deri ne korrik 2018
Esht e gatshme per cdo prove !!