Numri i njoftimit: 6173
Postuar në: 26.12.2013, 20:24
1 / 6

AUDI A4 SPORT LINE

5.500 € i diskutueshëm
Marka:
Audi
Modeli:
A4
Viti:
2003
Karburanti::
Naftë
Transmetuesi:
Automatike
Tipi:
Makinë Qyteti
Ngjyra:
gri
Regjistrimi:
i Shqipërisë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Audi A4 Sport Line kambio automatike, 2500 CV, naftë, ngjyre gri, viti 2003, 184500 km.
Full Optional, airbag, kondicioner, navigator, abs, disqe alumini, sedilje lëkure, sensor parkimi, ne gjendje te mire, me dogane te paguar dhe targa te reja .
KONTAKTONI : 0692411840

Te kontaktojne vetem bleres serioz.

 Armando
 Mirditë