Numri i njoftimit: 61163
Postuar në: 05.07.2017, 12:58
1 / 12

Audi a8

7.000 € i diskutueshëm
Marka:
Audi
Modeli:
A8
Viti:
2004
Karburanti::
Naftë
Kilometra::
250000
Transmetuesi:
Automatike
Tipi:
Makinë Qyteti
Ngjyra:
gri
Regjistrimi:
i Shqipërisë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet. Peer arsye mos perdorimi se kam dhe dy makina tjera