Numri i njoftimit: 61149
Postuar në: 12.04.2019, 10:43
1 / 8

Vile 5 kate ne shitje

720.000 € i diskutueshëm
Numri i dhomave:
9
Sipërfaqja:
700
Numri i kateve:
5
Ngrohja:
Me rrymë
Sipërfaqja e oborrit:
100

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet vile me 5 kate ne lagjen nr 1 Sarande.(Lagjia Amerikane).Vila perbehet prej 4 kate ndertim dhe 1 kat parkim i brendshem Siperfaqe kati eshte 140 m2.Komplet vila eshte e mobiluar me pajisje dhe aksesore te kohes.Eshte e pajisur me certifikate pronesie.Mund te sherbeje edhe si hotel pasi ka dalje te jashtme,gjithashtu vila eshte e pajisur edhe me ashensor.Per me shume informacion jeni te lutur te na kontaktoni.