Numri i njoftimit: 61046
Postuar në: 14.06.2017, 18:23
1 / 7

Truall ne shitje ne Theth

75.000 € i diskutueshëm
Sipërfaqja:
1515
Lloj i tokës:
Ndërtimore

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një tokë/ me sipërfaqe totale prej 1515 m² dhe me adrese në Theth, Malesi e Madhe.
Prona është e parrethuar.Toka shtrihet në një terren fushor dhe ka një konfigurim në formë të rregullt katërkëndore.
Ndodhet ne zonen Turistike te Thethit dhe ofron nje pamje mbreslenese te alpeve perreth.
Ndodhet larg somogut dhe zhurmes se qytetit.

CMIMI 75'000 € (49,5 €/m²)

Te interesuarit mund te na kontaktojne ne keta numra kontakti: +355666666765, +355695292667 ose +355 22 247570 gjithashtu ne adresen tone te e-mailit: sunrealestate.al@gmail.com