Numri i njoftimit: 61028
Postuar në: 13.06.2017, 11:14
1 / 5

Prerese buke

5 €

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje për Dyqane

Lloji i njoftimit: Shitet


Shuten makineri per prerjen e bukes te reja, bejme dhe riparime shesim dhe thika origjinale per cdo lloj modeli.