Numri i njoftimit: 61027
Postuar në: 13.06.2017, 11:07
1 / 7

shtupese, prerese dhe seleksjonuse ulliri.

900 €

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Prodhim dhe pajisje industriale

Lloji i njoftimit: Shitet


te gjitha paisjet per perpunimin e ullirit per seleksjonimin e kokres, prerje dhe shtypje. makinerit jane inoks me kapacitet te larte dhe shume cilesore.