Numri i njoftimit: 61005
Postuar në: 10.06.2017, 20:17

Vile 3 kateshe ne qender te Korces

70.000 €
Numri i dhomave:
3
Sipërfaqja:
210
Numri i kateve:
3
Ngrohja:
Me dru
Sipërfaqja e oborrit:
0

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Eshte ndertes e re e 2010 perfunduar, muret jan me dopjo tull ferizol ne midis shkallet me parket plus papafingo dritaret jan me duroplast dopio xham. Muret lartesi ne cdo kate jan 3.20. Me gjith firmat e inxhinjerve qe kan punuar nga ministria dhe me certifikat pronesie e gjitha domumenta ne rregull. Jan 3 dhoma gjumi te medha, nje sallon guzhine, nje sallon tjeter ne kat te dyte, nje banjo e medha e nje e vogel. Kam e vidjo komplet te shpis. Eshte prona ime. Me kontaktoni 0697520594