Numri i njoftimit: 60995
Postuar në: 09.06.2017, 20:38
1 / 12

Mercedes-Benz 220 i sapo ardhur nga gjermania....

4.500 €
Marka:
Mercedes-Benz
Modeli:
220
Viti:
2005
Karburanti::
Naftë
Kilometra::
150000
Transmetuesi:
Manuale
Ngjyra:
blu
Regjistrimi:
i Shqipërisë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Mercedes-Benz 220 i sapo ardhur nga gjermania ne gjendje super nga ana motorike dhe xhenerike me sherbimet e bera 100% me liber servisi...sensor parkimi para dhe mbrapa,klima me dy zona... Sh ekonomik dhe familjar,letrat e paguara maj 2018... Esht igatshem per cdo lloj prove