Numri i njoftimit: 59967
Postuar në: 06.06.2017, 19:49
1 / 12

Shes Volskwagen Sharan 4+1

2.500 €
Marka:
VW Volkswagen
Modeli:
Sharan
Viti:
1997
Karburanti::
Naftë
Kilometra::
350000
Transmetuesi:
Manuale
Ngjyra:
e kuqe
Regjistrimi:
i Shqipërisë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Makina eshte ne gjendje shume te mire, me kondicioner, hapje xhamash elektrike, sendilet e para me ngrohje, goma te reja dhe me letra te paguara deri ne Mars 2018. Çmimi i diskutueshem