Numri i njoftimit: 59954
Postuar në: 05.06.2017, 20:07

S5

30 Lekë
Marka:
Samsung
Modeli:
S5

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet per pjes