Numri i njoftimit: 59949
Postuar në: 05.06.2017, 13:24

iPhone 4

60 €
Marka:
Apple
Modeli:
iPhone 4

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i njoftimit: Blihet/Kërkon Shkëmbim i mundshëm


Blihet ose shkembehet me 4CD ps3