Numri i njoftimit: 59922
Postuar në: 03.06.2017, 10:41
1 / 1

Poltrona parukerie . Divan parukerie

15.000 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje për Parukeri ,Estetike, Kozmetike

Lloji i njoftimit: Shitet


Jane ne gjendje shume te mire ,me marial lekure dhe shume cilesore te markes Dikson. Divani ka material kastori