Numri i njoftimit: 59889
Postuar në: 02.06.2017, 10:43

Jepet me qera

600 € i diskutueshëm
Sipërfaqja:
320

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Hapësirë, ambiente shërbimi, Zyra / Industri dhe Punëtori

Lloji i njoftimit: Me qira


Jepet me qera ambient me siperfaqe 320 m2 per ambiente biznesi, zyra.