Numri i njoftimit: 59881
Postuar në: 06.06.2017, 17:57
1 / 12

Shes telefon Samsung Galaxy Grand Prime

110 €
Marka:
Samsung
Modeli:
Grand Prime

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i njoftimit: Shitet


Telefoni eshte ne gjendje shume te mire pune. Telefoni ka shoqerues 2 covera karikusi dhe kufjet