Numri i njoftimit: 59796
Postuar në: 26.05.2017, 13:19
1 / 12

Ne qender te Korces pran gjykates apelit

70.000 €
Numri i dhomave:
3
Sipërfaqja:
210
Numri i kateve:
3
Ngrohja:
Me dru
Sipërfaqja e oborrit:
40

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Eshte ndertes e re e 2010 perfunduar, me dopjo tull ferizol ne midis shkallet me parket plus papafingo. Muret lartesi ne cdo kate jan 3.20. Me gjith firmat e inxhinjerve qe kan punuar nga ministria dhe me certifikat pronesie e gjitha domumenta ne rregull. Jan 3 dhoma gjumi te medha, nje sallon guzhine, nje sallon tjeter ne kat te dyte, nje banjo e medha e nje e vogel. Kam e vidjo komplet te shpis. Eshte prona ime. Me kontaktoni 0687520594