Numri i njoftimit: 59770
Postuar në: 24.05.2017, 13:12
1 / 9

Shitet mercedes benz e class

6.500 €
Marka:
Mercedes-Benz
Modeli:
E 220
Viti:
2003
Karburanti::
Naftë
Kilometra::
25000
Transmetuesi:
Automatike
Ngjyra:
flori
Regjistrimi:
i Shqipërisë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet mercedes benz e class . Viti 2003..
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe gjenerike .. sendilje lekure, sensor shiu, xhama elemtrik .. seria classic etj etj.. per me shum info kontaktoni ne nr 0693628779