Numri i njoftimit: 59740
Postuar në: 21.05.2017, 17:55
1 / 3

NBAJTESE LULESH NE FORMA TE NDRYSHME DEKORATIVE

10.000 € i diskutueshëm

Kategoria Antikvitete, Art, Koleksione / Art dekorativ

Lloji i njoftimit: Shitet


Mbajtese lulesh me punime hekuri dekorative te fomave te ndryshme dhe madhesi te ndryshme per ambjente te jashtme dhe te brendshme per lokale shtepi dyqane per marketingje lulesh etj.

 SALDIME CELA (Ndërmarrje)