Numri i njoftimit: 59717
Postuar në: 20.05.2017, 16:12
1 / 4

Disqe alumin 17

300 € i pa diskutueshëm
Lloji i gomave:
Goma verore
Prodhimi:
10088
Madhësia:
17

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Goma dhe Disqe / Goma me Disqe

Lloji i njoftimit: Shitet


Disqet me goma 80% te reja