Numri i njoftimit: 59703
Postuar në: 18.05.2017, 18:38

Shitet

2.500 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Furgonë

Lloji i njoftimit: Shitet Shkëmbim i mundshëm


Furgon Hyundai transporti 2500 nafte motorr i thjeshte 147mije km origjinale i vitit 2000..esht i bardhe 2+1.pesha qe mban esht 1350kg ..esht shume mirembajtur dhe ekonomik.letrat i ka te paguara deri ne gusht te 2017..ose mund te bejme nderrim me nje makine te vogel te se njejtes vlere..cmimi 2500 euro i diskutueshem