Numri i njoftimit: 59689
Postuar në: 16.05.2017, 10:12
1 / 5

SHTEPI PUSHIMI ME QERA-SARAND

30 € i diskutueshëm

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Apartamente

Lloji i njoftimit: Shitet


Shtepi pushimi ne Sarande prane detit ,200 m nga hotel "BUTRINTI" ne drejtim te rruges se Ksamilit .Shtepia eshte e pajisur me te gjitha kushtet dhe komoditetet e duhura , dhe me ashensor .Shtepia eshte e re dhe ky eshte sezoni i pare qe nofrohet per sherbim turizmi .Persa i perket cmimit eshte i diskutueshem ne baze te periudhes se sezonit te veres.Per cdo pyetje apo informacion te metejshem mund te kontaktoni ne nr e tel 0692707177.