Numri i njoftimit: 59686
Postuar në: 16.05.2017, 08:54

Toke 6062 m2 buze rruges Nacionale Korce-Kapshtice

140.000 € i diskutueshëm
Sipërfaqja:
6062
Lloj i tokës:
Ndërtimore

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet toke buze rruge ne fshatin place 6062 m2 e rrethuar me mure e niveluar dhe me burim uji, toka eshte me certifikate pronesie