Numri i njoftimit: 59683
Postuar në: 15.05.2017, 19:32

Paisje per Furre Buke

I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Vegla mjete profesionale

Lloji i njoftimit: Shitet


1.Vitrina e Furrit ,
2. Furra e bukes me naft por mund te pershtatet dhe me burime tjera, 3.Brumatriçja ,
4.Frigorifera
Per cmimin kontaktoni ne email ose ne numrin e telefonit