Numri i njoftimit: 59643
Postuar në: 12.05.2017, 19:38

Shitet apartament 1+1

19.000 € i diskutueshëm
Numri i dhomave:
2
Sipërfaqja:
55
Ngrohja:
Me rrymë
Kati:
2

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet apartament 1+1 mbi Shkollen "Adem Sheme" ,Sarande. Siperfaqja eshte 55 m2 , kati i pare ne nje ndertese dy kateshe.Gjithashtu ne dokumenta eshte e pershire edhe hapesira prej 2 m ne pjesen e perparme dhe 3.5 m ne pjesen e pasme. Cmimi 19,000 i diskutueshem.