Numri i njoftimit: 59640
Postuar në: 06.08.2018, 18:03
1 / 11

Apartament ne shitje 2+1.

47.000 € i diskutueshëm
Numri i dhomave:
3
Sipërfaqja:
80
Ngrohja:
Me rrymë
Kati:
3

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet apartament 2+1 me hipoteke ne Lagjen Nr 2.Apartamenti ndodhet ne nje pallat i ndertuar ne afer viteve 1990 por i rikonstruktuar totalisht. Ka nje ndarje ne 2 dhoma gjumi,sallon sebashku me kuzhine,tualet dhe ballkon ..Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni. 0692582610