Numri i njoftimit: 58600
Postuar në: 10.05.2017, 07:10
1 / 2

Shkop selfie.

800 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Të tjera

Lloji i njoftimit: Blihet/Kërkon Shkëmbim i mundshëm


I ri ka pak qe eshte blere ne fjendje te mire eshte i gjate deri ne 1m e 30 per konktakt ne 0695423135 me blotuth