Numri i njoftimit: 58497
Postuar në: 01.05.2017, 20:13

Mercedez E clas 1.8 benzin gas

4.500 € i pa diskutueshëm
Marka:
Mercedes-Benz
Modeli:
E 200
Viti:
2004
Karburanti::
Benzinë dhe Gaz
Kilometra::
250000
Transmetuesi:
Automatike
Tipi:
Hatchback
Ngjyra:
blu
Regjistrimi:
i huaj

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet Shkëmbim i mundshëm


Shitet ose ndroet