Numri i njoftimit: 58480
Postuar në: 29.04.2017, 18:19
1 / 1

MITSUBISHI L200 94

5.000 € i diskutueshëm
Marka:
Mitsubishi
Modeli:
L200
Viti:
1994
Karburanti::
Naftë
Kilometra::
200000
Transmetuesi:
Manuale
Tipi:
Të tjera
Ngjyra:
e zezë
Regjistrimi:
i Shqipërisë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


shitet mitsubishi l200 i vitit 1994 ne gjendje perfekte si motorike dhe xhenerike...te gjitha sherbimet e kryera .....kartat e prera deri ne janar 2018 2500 turbo