Numri i njoftimit: 58466
Postuar në: 28.04.2017, 13:27
1 / 3

Seat Leon sport

2.200 Lekë i pa diskutueshëm
Marka:
Seat
Modeli:
Leon
Viti:
2002
Karburanti::
Benzinë dhe Gaz
Kilometra::
190000
Transmetuesi:
Manuale
Tipi:
Hatchback
Ngjyra:
blu
Regjistrimi:
i Shqipërisë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


shitet Seat Leon sport 2002
disqe 17 .sport 1.4benzin gas shum ekonomike
shitet per arsye emigrimi e do ngeli ne garazh pst!
makina esht e mirmbajtur
per me teper cel
0662728517