Numri i njoftimit: 58465
Postuar në: 28.04.2017, 12:39
1 / 6

Mercedes c220 cdi okazion

3.500 € i pa diskutueshëm
Marka:
Mercedes-Benz
Modeli:
C 220
Viti:
2002
Karburanti::
Naftë
Kilometra::
250000
Transmetuesi:
Automatike
Tipi:
Portobagazh
Ngjyra:
blu
Regjistrimi:
i Shqipërisë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Makina sa ka ardhur nga gjermani eshte ne gjendje perfekt ,makines i eshte bere sherbim total ne gjermanikrahe alumin ,krahe hekuri ,disko freno te reja ,ferota te reja ,filter partikular euro makina eshte me dogan te paguar dhe e targuar eshte ne gjendje shume te mire e gatshme per cdo prove